Organik Bal Evi

Hakkımızda

%100 Organik Bal

KOVANDAN SOFRAYA SAĞLIK

Organik Bal evi,kalitenin yanı sıra güvenli bilinirliğin adı olmaya devam ediyor. Misyonumuz kimyasal ilaç kullanmadan,doğal üretim süreci boyunca elde edilen balı katkısız, ham halde tüketiciye ulaştırmaktır.

Günümüzde kaliteli ve katkısız ürünün bilhassa gıdada ne kadar hayati bir önem taşıdığı hepimizin malumudur.Bizde bal üretimi ve pazarlamasında en doğru kararı verdiğimize inanıyoruz.

Vitamin ve mineral kaynağı olan bal, bağışıklık sistemi başta olmak üzere vücuda birçok faydası vardır. Kalsiyum sayesinde kemikleri güçlendirir, demir sayesinde dolaşım sistemine yardımcı olur. Doğal enerji kaynağı olarak bildiğimiz bal, birçok sağlık problemini önlemede önemli rol oynuyor.

Taze ve Kaliteli.

Kuruyemiş Çeşitleri

Taze ve Kaliteli

Kuruyemiş Çeşitleri

Organik bal çeşitlerinin yanında taze ve kaliteli kuruyemiş çeşitlerini , yöresel unutulmayan tadları, uygun fiyatlarla sizlerle buşuşturuyoruz.

Kuruyemişler içerdikleri vitaminlerle sağlık dostu bir atıştırmalıktır.Bu yemişlerin birçok hastalığa karşı doğal bir ilaç niteliğinde olduğu bilim insanları tarafından kanıtlanmıştır. Bizim de misyonumuz her zaman müşterilerimize kaliteden ödün vermeden en taze kuruyemişleri sunmak olmuştur.

Faydaları ile her günün vazgeçilmezleri arasında yer alan kuruyemişler , hızlı teslimat ve sürekli yenilenen ürün çeşidi ile uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz